Tak to jsem Já PEPČA
první foto 054.jpg
http://tygr-53.rajce.idnes.cz/

Láska je poklad

Najít svého anděla

Anděl v nás

Pro lidi, co věří na anděly je snadné si svého anděla najít a je také pro ně snadné s nimi i rozmlouvat, ale co my ostatní, slýchávám často. Odpověď na to přímo visí ve vzduchu, nehledejme anděly kolem sebe, ale hledejme anděla v nás. Jak najdeme svého anděla v nás?
Věřím na anděly a věřím na ně právě proto, že je nejen cítím, ale čas od času i vidím. Pro spousty lidí je to nepochopitelné, ale je tomu tak. Nejednou jsem se dostal do situace, kde mně andělé nejen poradili, ale dokonce se i ukázali v celé své kráse, pokud byla jejich přítomnost potřebná. Pochopil jsem, že andělé jsou všude kolem nás, a po krátkém čase jsem také objevil i anděly v nás.
Jak vypadají? Jak je rozpoznat? Nehledejme anděly tak jak je známe z obrázků. Hledejme anděly co nemají křídla ani andělskou tvář, hledejme anděly, co mají něco stejného - lidskost a srdce a navíc i nesmírnou lásku a chuť milovat. Spatřil jsem je několikrát a vždy, když se objevili, pocítil jsem najednou v sobě sílu pomáhat a milovat, tak jako pomáhají a milují andělé. Spatřil jsem svého vnitřního anděla. Kde ho najít? Napomohu vám.
Měli jste někdy pocit, že jste někomu už opakovaně pomohli, a přitom neočekávali díky za své činny? Cítili jste někdy ten pocit radosti, když jste poradili někomu, kdo ztratil životní cestu jí opět najít? Dostali jste se někdy do situace, že vaše láska k člověku byla tak silná, že jste si to nenechali pro sebe, ale tuto lásku jste mu darovali? Tak to jste na dobré cestě anděla v nás i poznat. Pokud dáváte a nic neočekáváte máte v sobě určitě ukrytého vnitřního anděla. Pokud milujete a rozdáváte lásku kolem sebe a také jí nazpět dostáváte máte v sobě více jak polovičního vnitřního anděla. Pokud však na cestě životem potkáváte stejně smýšlející lidi, kteří vás milují, kteří vám pomáhají, a kteří vám i dávají radost a lásku do vašeho srdce věřte, že máte i vy svého vnitřního anděla. Protože tak jako stejně smýšlející lidé se vzájemně setkávají, tak i andělé se vzájemně přitahují. Pokud znáte lidi co vám pomáhají, nebo pokud znáte člověka, co vás celým srdcem miluje, pak vám gratuluji, věřte, že i vy máte svého vnitřního anděla, neboť jeho anděl právě našel toho vašeho vnitřního anděla.
Pokud čtete toto psaní, tak si buďte jisti, že k vám právě promlouvá váš vnitřní anděl, který toto psaní pro vás napsal. „Buď šťastný, anděly, zdravím Tě, to jsem já, Tvůj vnitřní anděl, a píši Ti tento vzkaz právě proto, že jsi mne zavolal, potřebuješ poradit nebo potřebuješ pomoci? Tak se znovu a pozorně rozhlédni a najdi kolem sebe takové lidi, kteří Ti pomohou opět najít svého vnitřního anděla. Hledej tam, kde dostáváš lásku, úctu a porozumění, anděly, a užívej si to s celého srdce."

"S láskou a úctou Tvůj vnitřní anděl....vidíš, už jsi mě našel."


"Anděli Boha, můj svatý strážce, poskytni mi ochranu nebeskou, Boží. Pokorně tě prosím: dej mi schopnost naslouchat ti a ochraňuj mě od všeho zlého, dopomáhej mi k dobrým skutkům a veď mě cestou spásy. Amen."

ObrazekNezapomeň, že tě každý den hlídá tvůj anděl strážný, kdykoliv se k tobě přiblíží smrtka tvůj anděl strážný se promění v anděla černého a bojuje za tvůj život. Když je tvůj anděl příliž slabý a ví, že ty chceš zemřít pustí smrtku a sám se poté zabije.

ttp://i42.tinypic.com/k05wf4.jpghttp://i42.tinypic.com/k05wf4.jpg
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one